Ми створюємо елегантні меблі з любов’ю до людей!

Наповнити житло теплом і затишком допомагає якісний та продуманий інтер’єр. Саме комфортний внутрішній дизайн приміщення дає людині чудово відпочити і розслабитись у себе вдома. Одним із найбільш важливих компонентів для створення особливої затишної атмосфери в кожній оселі виступають меблі. Завдяки їм, є можливість створювати в будинках різноманітні зони: відпочинку чи вживання їжі, розваг чи навчання, прийому гостей чи роботи.

Наші руки і наші ідеї тільки для Вас!

Команда молодих і талановитих однодумців компанії «Елегант» працює з 1999 року. Ми пропонуємо корпусні меблі, та великий асортимент м’яких меблів різних стилів. У нас Ви знайдете вироби для комфортного облаштування житла, та формування в ньому особливого естетичного вигляду. Для створення різноманітних просторових рішень Ви зможете використовувати оригінальні композиції з наших меблів. Творчий підхід до проектування різноманітних моделей, високий професіоналізм у виготовленні всіх зразків, дозволяють нам створювати вироби, що будуть не тільки яскравими акцентами в інтер’єрах любих приміщень. Наші меблі елегантні й ергономічні, вишукані та комфортні, стильні та максимально зручні у користуванні.

Ми пропонуємо широкий спектр меблів на різні смаки!

У нас можна вибрати меблі для кожної кімнати в домі:

 • 20 різновидів кутових диванів;

 • комфортні крісла;

 • 45 конфігурацій м’яких диванів;

 • зручні кухонні кутки;

 • 8 моделей ліжок;

 • велику кількість різноманітних пуфів;

 • 20 варіантів м’яких частин;

 • елегантні меблі для барів;

 • меблі для дітей;

 • стильні ліжка та м’які кутки.

Якщо кожна дрібничка перебуває на своєму місці, а необхідні речі — легко доступні, і ними зручно користуватись, то лиш в такому випадку є можливість стверджувати, що всі меблі підібрані і розставлені якісно і належним чином.

Вся наша продукція представлена в різноманітних кольорах, має різні розміри, оригінальну конфігурацію, та елегантне дизайнерське оздоблення. Це допоможе створити затишні у комфорті умови для Вашого дому.

Наші меблі не тільки гарні, а й зручні для користування!

Внутрішнє наповнення приміщень є глибоко особистим для кожної людини. Всі найдрібніші елементи в кімнатах повинні підбиратись з врахуванням смаку та побажань її мешканців. Купуючи меблі для себе, не потрібно сліпо наслідувати модні тенденції, або вважати на погляди та думки друзів чи знайомих.

Наші затишні меблі будуть створювати у Вашій оселі максимально комфортні умови для спокійного відпочинку, та здорового сну. Ми добре розуміємо, що від якості і рівня зручності нашої продукції буде залежати не тільки Ваш добрий настрій, а, навіть, і самопочуття та здоров’я.

Ми пропонуємо комфортні і оригінальні меблі для всіх!

Проектуючи м’які меблі, ми ретельно прораховуємо їх габарити, обираємо найбільш якісні матеріали для наповнювача, зовнішньго оздоблення та оптимальний рівень жорсткості. Дивани і ліжка, крісла і м’які куточки, стільці та пуфи — все це повинно бути не тільки гарним, але й зручним у користуванні. Завдяки індивідуальному підходу до потреб кожного клієнта, ми зможемо створити оптимальні умови в кожній оселі. Наша продукція буде зручною для дітей і дорослих, для молоді та старшого покоління.

Для виготовлення Ваших меблів, ми використовуємо тільки якісні матеріали!

Карпатський ліс — деревина вищого ґатунку, якісні тканини і надійна фурнітура — дозволяють створювати елегантні меблі для облаштування різних приміщень Вашої оселі.

Завдяки тісній співпраці з найкращими фірмами-постачальниками України, наша компанія виготовляє свою продукцію тільки з екологічно чистих матеріалів.

Ми пропонуємо меблі лише високої якості, на всі зразки дається гарантія на 2 роки. Середній термін експлуатації наших виробів становить понад 10 років.

Ми пропонуємо якісні м’які меблі по адекватній ціні!

Прямі поставки сировини і матеріалів, та налагоджене сучасне інноваційне виробництво, дають нам змогу пропонувати найбільш комфортний рівень цін. В наших каталогах представлені меблі для всієї сім’ї: середнього цінового сегменту. У нас Ви зможете постійно знайти акційні моделі, та модель місяця.

Якісна і надійна продукція, комфортна вартість, оперативні строки доставки виробів, індивідуальний підхід до задоволення потреб кожного клієнта — являються нашими пріоритетами.

Наші меблі будуть створювати затишок для Вашої оселі!

Чому саме ми?

Чому саме наші меблі? – Та тому, що для виготовлення використовуються як вітчизняного так і закордоного виробництва комплектуючі які відповідають усім стандартам якості:

 • тканини провідних постачальників (Apparel, Exim Textil, ДП Вілард (Artex), МебельІнтергарант, FIT,Prime Material та інші) які працюють з найкращими виробниками Європи, та проходять Тест Мартиндейла (метод дуже простий, беруть вовняну тканину і водять її за зразком досліджуваного матеріалу по траєкторії вісімки, що дозволяє впливати на матеріал з усіх боків. Кількість циклів за стандартом дорівнює 20 000.);

 • пінополіуретан (наповнювач) виробництва компанії «Асат» беззаперечного лідера із виробництва еластичного пінополіуретана на території України;

 • деревина лише вищого гатунку із карпатських лісів;

 • холофайбер (силіконові кульки) виготовлений на сучасному устаткуванні із первинної - найвищої якості сировини, на власному виробництві;

 • пружини типу «Бонель» використовуються від провідного виробника ТОВ «Бусол» на території України;

 • використовуються деревооброблювальні станки провідних виробників, усе це та багато іншого забезпечує високу якість, надійність та довговічність наших меблів;

 • велика дилерська мережа, а це понад 300 можливих точок продажу по усій Україні;

 • гарантійний термін – 18 місяців (а термін експлуатації до 10 років).