We create elegant furniture with love to the people!

Наповнити житло теплом і затишком допомагає якісний та продуманий інтер’єр. Саме комфортний внутрішній дизайн приміщення дає людині чудово відпочити і розслабитись у себе вдома. Одним із найбільш важливих компонентів для створення особливої затишної атмосфери в кожній оселі виступають меблі. Завдяки їм, є можливість створювати в будинках різноманітні зони: відпочинку чи вживання їжі, розваг чи навчання, прийому гостей чи роботи.

Our hands and our ideas are only for you!

Команда молодих і талановитих однодумців компанії «Елегант» працює з 1999 року. Ми пропонуємо корпусні меблі, та великий асортимент м’яких меблів різних стилів. У нас Ви знайдете вироби для комфортного облаштування житла, та формування в ньому особливого естетичного вигляду. Для створення різноманітних просторових рішень Ви зможете використовувати оригінальні композиції з наших меблів. Творчий підхід до проектування різноманітних моделей, високий професіоналізм у виготовленні всіх зразків, дозволяють нам створювати вироби, що будуть не тільки яскравими акцентами в інтер’єрах любих приміщень. Наші меблі елегантні й ергономічні, вишукані та комфортні, стильні та максимально зручні у користуванні.

We offer a wide range of furniture for various tastes!

У нас можна вибрати меблі для кожної кімнати в домі:

 • 20 різновидів кутових диванів;

 • комфортні крісла;

 • 45 конфігурацій м’яких диванів;

 • зручні кухонні кутки;

 • 8 моделей ліжок;

 • велику кількість різноманітних пуфів;

 • 20 варіантів м’яких частин;

 • елегантні меблі для барів;

 • меблі для дітей;

 • стильні ліжка та м’які кутки.

Якщо кожна дрібничка перебуває на своєму місці, а необхідні речі — легко доступні, і ними зручно користуватись, то лиш в такому випадку є можливість стверджувати, що всі меблі підібрані і розставлені якісно і належним чином.

Вся наша продукція представлена в різноманітних кольорах, має різні розміри, оригінальну конфігурацію, та елегантне дизайнерське оздоблення. Це допоможе створити затишні у комфорті умови для Вашого дому.

Our furniture is not only beautiful, but comfortable to use!

Внутрішнє наповнення приміщень є глибоко особистим для кожної людини. Всі найдрібніші елементи в кімнатах повинні підбиратись з врахуванням смаку та побажань її мешканців. Купуючи меблі для себе, не потрібно сліпо наслідувати модні тенденції, або вважати на погляди та думки друзів чи знайомих.

Наші затишні меблі будуть створювати у Вашій оселі максимально комфортні умови для спокійного відпочинку, та здорового сну. Ми добре розуміємо, що від якості і рівня зручності нашої продукції буде залежати не тільки Ваш добрий настрій, а, навіть, і самопочуття та здоров’я.

We offer high quality and original FURNITURE FOR ALL!

Проектуючи м’які меблі, ми ретельно прораховуємо їх габарити, обираємо найбільш якісні матеріали для наповнювача, зовнішньго оздоблення та оптимальний рівень жорсткості. Дивани і ліжка, крісла і м’які куточки, стільці та пуфи — все це повинно бути не тільки гарним, але й зручним у користуванні. Завдяки індивідуальному підходу до потреб кожного клієнта, ми зможемо створити оптимальні умови в кожній оселі. Наша продукція буде зручною для дітей і дорослих, для молоді та старшого покоління.

WE use only quality materials to create your furniture!

Карпатський ліс — деревина вищого ґатунку, якісні тканини і надійна фурнітура — дозволяють створювати елегантні меблі для облаштування різних приміщень Вашої оселі.

Завдяки тісній співпраці з найкращими фірмами-постачальниками України, наша компанія виготовляє свою продукцію тільки з екологічно чистих матеріалів.

Ми пропонуємо меблі лише високої якості, на всі зразки дається гарантія на 2 роки. Середній термін експлуатації наших виробів становить понад 10 років.

We offer quality soft furniture with adequate price!

Прямі поставки сировини і матеріалів, та налагоджене сучасне інноваційне виробництво, дають нам змогу пропонувати найбільш комфортний рівень цін. В наших каталогах представлені меблі для всієї сім’ї: середнього цінового сегменту. У нас Ви зможете постійно знайти акційні моделі, та модель місяця.

Якісна і надійна продукція, комфортна вартість, оперативні строки доставки виробів, індивідуальний підхід до задоволення потреб кожного клієнта — являються нашими пріоритетами.

Our furniture will create comfort for your home!

Чому саме ми?

Чому саме наші меблі? – Та тому, що для виготовлення використовуються як вітчизняного так і закордоного виробництва комплектуючі які відповідають усім стандартам якості:

 • тканини провідних постачальників (Apparel, Exim Textil, ДП Вілард (Artex), МебельІнтергарант, FIT,Prime Material та інші) які працюють з найкращими виробниками Європи, та проходять Тест Мартиндейла (метод дуже простий, беруть вовняну тканину і водять її за зразком досліджуваного матеріалу по траєкторії вісімки, що дозволяє впливати на матеріал з усіх боків. Кількість циклів за стандартом дорівнює 20 000.);

 • пінополіуретан (наповнювач) виробництва компанії «Асат» беззаперечного лідера із виробництва еластичного пінополіуретана на території України;

 • деревина лише вищого гатунку із карпатських лісів;

 • холофайбер (силіконові кульки) виготовлений на сучасному устаткуванні із первинної - найвищої якості сировини, на власному виробництві;

 • пружини типу «Бонель» використовуються від провідного виробника ТОВ «Бусол» на території України;

 • використовуються деревооброблювальні станки провідних виробників, усе це та багато іншого забезпечує високу якість, надійність та довговічність наших меблів;

 • велика дилерська мережа, а це понад 300 можливих точок продажу по усій Україні;

 • гарантійний термін – 18 місяців (а термін експлуатації до 10 років).